grey
Diono

Diono fotelik Monterey 2 15-36kg

548,00 zł
Brutto
Dostępność:

Diono fotelik Monterey 2 15-36kg .Wszechstronnie regulowany, bezpieczny fotelik monterey 2 - dla dzieci w wieku 4-12 lat!

Kolor Fotelika
Ilość

  • Gwarancja bezpieczeństwa zakupów Gwarancja bezpieczeństwa zakupów
  • Możliwość zwrotu produktu Możliwość zwrotu produktu


Diono fotelik Monterey 2 15-36kgFotelik z regulacją oparcia zaprojektowany tak, aby najlepiej dopasować się do rosnącego dziecka w zakresie 15-36 kg.
Głębokie, wzmocnione osłony boczne pokryte pochłaniającą energię pianką EPS, gwarantującą ochronę w przypadku zderzenia bocznego.
Pokrętło z tyłu reguluje szerokość, rozsuwając oparcie w celu dopasowania do ramion dziecka aż do 50,8 cm szerokości. Regulowany w 11-pozycjach zagłówek pozwala na łatwe i dokładne dopasowanie do dziecka.
Fotelik jest mocowany na stałe przy pomocy złącza typu ISOFAST oraz przedniego regulatora, który umożliwia szybką i bezpieczną instalację.
Może być stosowany zarówno w samochodach bez mocowania ISOFIX jak i w samochodach wyposażonych w mocowanie ISOFIX .
Wydłużone siedzisko zapewnia dodatkowe wsparcie dla nóg i jest wykonane z amortyzującej pianki AirTek™ wyścielającej części boczne tak, aby zapewnić najwyższy komfort i bezpieczeństwo.
Dwa głębokie uchwyty na kubki są specjalnie pogłębione i ustawione pod odpowiednim kątem, aby utrzymać napoje w pozycji pionowej

Opis

Wysokość
66/82,6 cm
Szerokość
48,3/50,8 cm
Głębokość
38,1 cm
Waga
7,1 kg

Brak recenzji użytkowników.

Napisz recenzję